Strona Główna                 Aktualności                 Przetargi                 Komunikaty                 Ogłoszenia                 Archiwum Walnych Zgromadzeń Członków                 Archiwum Przetargów                 Archiwum Ogłoszeń                 Spółdzielnia                 Przepisy prawne                 Biuletyn MSM Budowlanka                 Walne Zgromadzenie 2018                 Kontakt                 Mapa serwisu                 Pliki do pobrania

@Przetargi-25.html

Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować, iż w najnowszym wydaniu Biuletynu MSM „Budowlanka”, (str. 5) wkradł się błąd dotyczący telefonu kontaktowego przypisanego do Osiedla Błonie w sprawie usługi – przegląd instalacji elektrycznej. Prawidłowy numer to 33/84-305-15. Za zaistniałą pomyłkę przepraszamy.

Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować, iż w najnowszym wydaniu Biuletynu MSM „Budowlanka”, (str. 5) wkradł się błąd dotyczący telefonu kontaktowego przypisanego do Osiedla Błonie w sprawie usługi – przegląd instalacji elektrycznej. Prawidłowy numer to 33/84-305-15.

 Za zaistniałą pomyłkę przepraszamy.
 
   
Interhead.pl